Skip to content

Poznaj 61 kroków do skutecznej reklamy na Facebooku

Pobierz checklistę, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez poprawne przygotowanie środowiska Facebook Ads. Dobrze przygotowane konto to solidny fundament do tworzenia skutecznych reklam na Facebooku i Instagramie.

.

Dlaczego dobrze skonfigurowane konto wpływa na lepsze wyniki kampanii?

Bezpieczeństwo

Odpowiednio skonfigurowany Menedżer Firmy oraz dodane do niego zasoby w jednym miejscu dają Ci możliwość bezpiecznego zarządzania.

Śledzenie konwersji

Poprawnie ustawione konwersje, czyli sygnały o zakupie, czy wypełnieniu formularza pozwolą Ci analizować kampanie pod kątem kluczowych aktywności użytkownika na koncie. Dzięki temu będziesz w stanie obliczyć koszt zakupu lub ilość zapytań z danej kampanii.

Konfiguracja sklepu na FB/IG

Poprawnie skonfigurowany katalog produktów to podstawa w reklamie sklepów internetowych na Facebooku i Instagramie. Dzieki niemu możesz korzystać z remarketingu dynamicznego lub stworzyć sklep na profilu.

Analiza danych

Odpowiednie przygotowanie widoku kampanii pozwoli Ci lepiej analizować Twoje kampanie. Skup się na kluczowych wskaźnikach efektywności kampanii.

Poprawnie wystawione faktury

Poprawnie uzupełnione dane firmowe to klucz do poprawnie wystawionej faktury. Niestety często spotykam się, że ten element zostaje pominienty, a właściciel konta nie może rozliczyć faktury za reklamę.

Cześć, miło Cię widzieć na mojej stronie!

Nazywam się Łukasz i jestem właścicielem tej strony. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości przed lub po pobraniu checklisty to możesz się ze mną skontaktować.

Dlaczego warto mi zaufać?

8 lat doświadczenia w marketingu

Autor bloga oraz treści edukacyjnych w obszarze marketingu

10 mln+ wydanego budżetu na kampanie reklamowe

Szerokie kompetencje - Płatne kampanie, SEO, Mailing, Ecommerce, grafika komputerowa

łukasz rzeczkowski