Zapisz się do praktycznego newslettera o e-commerce

Dołącz do ponad 1100 osób, które subskrybują mój newsletter.  Bez spamu i lania wody.

Praktyczne sposoby, które pozwolą Ci rozwijać Twój sklep internetowy.

Dołączenie do newslettera jest całkowicie bezpłatne. W każdym momencie możesz wypisać się z listy subskrybentów. Brzmi nieźle?

.

1100+

Osób zapisanych do newslettera.

Esencja wiedzy

Praktyczna wiedza w pigułce, bez lania wody.

Minimum raz w tygodniu

W każdy wtorek o 9:00 na Twojej skrzynce nowy mail.

Chcesz poznać najlepsze metody rozwijania sklepu internetowego?

Dzięki mojemu newsletterowi będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się wokół marketingu w branży e-commerce.

Narzędzia, porady, aktualne trendy oraz mnóstwo praktycznej wiedzy opartej na doświadczeniu.

To wszystko w formie zwięzłych wiadomości e-mail, które regularnie będą trafiać na Twoją skrzynkę we wtorki o 9:00.

Relacje to klucz do sukcesu

Tworząc newsletter miałem dwa założenia – edukacja i networking. Od zawsze czerpałem przyjemność z przekazywania wiedzy innym osobom. Stąd naturalnie pojawiła się u mnie chęć pisania bloga, a teraz newslettera poświęconego e-commerce.

Drugim czynnikiem była chęć poznania i nawiązania współpracy z osobami przedsiębiorczymi i ambitnymi 🙂

Na co dzień pracuję z właścicielami małych i średnich biznesów oraz specjalistami z różnych dziedzin, którzy docenili moją pracę oraz umiejętności.

Na mojej stronie głównej lub Linkedinie znajdziesz więcej rekomendacji od osób, z którymi miałem przyjemność współpracować. 

dawid martynowski

Dawid Martynowski

Marketing Manager

"Jeden z najlepszych specjalistów jeśli chodzi o reklamy na FB i Google. Jeżeli chcesz sprzedać swój produkt w mediach społecznościowych, warto odezwać się do Łukasza."

juliette atelier

Joanna Kubiak

Właścicielka atelier

"Nie łatwo jest znaleźć tak dobrych specjalistów, którzy potrafią zająć się marketingiem holistycznie. Współpracujemy z Panem Łukaszem już od dłuższego czasu przy realizacji kampanii na Facebooku i Googlu, a także przy pracy nad stroną internetową."

media trust ceo

Bartosz Głowacki

CEO Agencji Media Trust

"Jako agencja Media Trust współpracowaliśmy z Łukaszem, który wspiera nas w zakresie płatnych reklamach – głównie kampanii Facebook Ads oraz Google Ads. Mogę śmiało powiedzieć, że Łukasz to osoba kompetentna, terminowa i bardzo zaangażowana w swoją pracę."

piotr surmacki

Piotr Surmacki

Przedsiębiorca

"Współpracuje z Łukaszem od 5 lat i śmiało mogę powiedzieć, że jest solidnym i profesjonalnym specjalistą w obszarze analityki marketingowej i płatnych reklam Facebook Ads i Google Ads. Zdecydowanie polecam współpracę z Łukaszem."

Kim jestem?

Niezmiennie, od 8 lat fascyjnuje mnie branża marketingu. Śmiało mogę nazwać się specjalistą z bardzo szerokimi umiejętnościami – płatne kampanie Facebook/Google Ads, mailing, copywriting, grafika komputerowa, montaż video oraz tworzenie prostych landing page’y, sklepów internetowych oraz blogów.

Posiadanie szerokich kompetencji w marketingu pozwala mi rozwijać biznesy moich klientów na najwyższym poziomie pod kątem technicznym, strategicznym oraz merytorycznym. 

Nie samym marketingiem człowiek żyje. Od dwóch lat interesuje się rynkiem kryptowalut, aktywnie inwestując w nowe technologie opartę na blockchainie. Oprócz tego latam i nagrywam dronem nieruchomości.

 

Dlaczego warto mi zaufać?

8 lat doświadczenia w marketingu

Autor bloga oraz treści edukacyjnych w obszarze marketingu

10 mln+ wydanego budżetu na kampanie reklamowe

Szerokie kompetencje - płatne kampanie, SEO, Mailing, Ecommerce, grafika komputerowa

łukasz rzeczkowski