Pobierz ebook "Marketing
w branży nieruchomości"

.

Chcesz poznać najlepsze sposoby na promocje nieruchomości w internecie? Dowiedz się jak skutecznie pozyskiwać leady sprzedażowe w swojej firmie.

500+

Pobrań e-booka w 2023 roku

Esencja wiedzy

Praktyczna wiedza w pigułce, bez lania wody.

Przystępna forma

E-book posiada 45 stron. To krótki, ale treściwy materiał, który da Ci realną wartość.

Dla kogo jest ten ebook?​

Z tego poradnika dowiesz się jak skutecznie
wykorzystywać marketing do promowania swojej działalności
związanej z nieruchomościami.

Znajdziesz tu informacje o najskuteczniejszych metodach pozyskania klienta poprzez działania marketingowe w internecie. 

Jeżeli pracujesz w dziale sprzedaży lub marketingu w branży nieruchomości to bardzo dobrze trafiłeś/aś! 

Budowanie relacji to klucz do sukcesu

Od 3 lat aktywnie współpracuje z właścicielami oraz managerami, którzy prowadzą biznes w branży nieruchomości. Pomagam im w generowaniu leadów sprzedażowych oraz optymalizacji działań marketingowych w ich firmach.

Budowanie partnerskich relacji w branży nieruchomości to bardzo ważny element, który wpływa bezpośrednio na wyniki sprzedażowe i marketingowe.

Sprawdź rekomendacje osób, z którymi współpracuje.

enklawa polany logo

Joanna Orłowska

Marketing Manager w Enklawa Polany

"Zanim rozpoczęła się nasza współpraca marketing marki był zlepkiem pomysłów i koncepcji proponowanych przez samozwańczych specjalistów, które bez większego rezlutatu przepalały nasz budżet. Dopiero Łukasz, cały na biało, uporządkował strukturę, koncepcje oraz hierarchię działań w taki sposób, że wreszcie zaczęły się pojawiać sensowne leady, które generowały realną sprzedaż. Bynajmniej nie był to efekt dotknięcia czarodziejskiej różdżki a jedynie (i aż) skutek połączenia profesjonalnego podejścia, doświadczenia i rozeznania w temacie marketingu nieruchomości. Bez współpracy z Łukaszem nasze wyniki nie były by nawet w połowie tak dobre."

dawid mrozowski

Dawid Mrozowski

Marketing Manager w Mota-Engil Real Estate

"Łukasz to niezwykle kompetentny specjalista od Facebook Ads i Google Ads, który znacząco przyczynił się do wzrostu sprzedaży mieszkań. Jego dobrze przemyślane kampanie reklamowe przyciągały odpowiednią grupę docelową, co skutkowało większym zainteresowaniem naszymi projektami. Jego umiejętności sprawiły, że mogę polecić go w 100% jako eksperta."

media trust ceo

Bartosz Głowacki

CEO Agencji Media Trust

"Jako agencja Media Trust współpracowaliśmy z Łukaszem, który wspiera nas w zakresie płatnych reklamach – głównie kampanii Facebook Ads oraz Google Ads. Mogę śmiało powiedzieć, że Łukasz to osoba kompetentna, terminowa i bardzo zaangażowana w swoją pracę."

revi deweloper

Mariusz Sawoniewski

Właścicielka atelier

"Dzięki starannie dobranym przez p. Łukasza kampaniom oraz narzędziom analitycznym z sukcesem zwiększyliśmy zainteresowanie naszej inwestycji Markowy Targówek. Pan Łukasz łączy wiedzę na temat marketingu internetowego z wiedzą o funkcjonowaniu branży deweloperskiej co sprawia, że współpraca jest efektywna. Jest też osobą, która stara się dokładnie poznać reklamowany produkt oraz osobą otwartą na dyskusje o różnych rozwiązaniach i opcjach. Dla nas jest dużą wartością bo przywiązujemy dużą uwagę do każdego szczegółu naszego przekazu."

Cześć, miło Cię widzieć na mojej stronie!

Niezmiennie, od 8 lat fascyjnuje mnie branża marketingu. Śmiało mogę nazwać się specjalistą z bardzo szerokimi umiejętnościami – płatne kampanie Facebook/Google Ads, mailing, copywriting, grafika komputerowa, montaż video oraz tworzenie prostych landing page’y, sklepów internetowych oraz blogów.

Posiadanie szerokich kompetencji w marketingu pozwala mi rozwijać biznesy moich klientów na najwyższym poziomie pod kątem technicznym, strategicznym oraz merytorycznym. 

Nie samym marketingiem człowiek żyje. Od dwóch lat interesuje się rynkiem kryptowalut, aktywnie inwestując w nowe technologie opartę na blockchainie. Oprócz tego latam i nagrywam dronem nieruchomości.

Dlaczego warto mi zaufać?

8 lat doświadczenia w marketingu

Autor bloga oraz treści edukacyjnych w obszarze marketingu

10 mln+ wydanego budżetu na kampanie reklamowe

Szerokie kompetencje - Płatne kampanie, SEO, Mailing, Ecommerce, grafika komputerowa

łukasz rzeczkowski