Odbierz darmowy eBook
i wyciśnij więcej ze swojej
strony internetowej

Prowadzisz biznes w branży nieruchomości? Chcesz, aby Twoja strona generowała jak najwięcej leadów sprzedażowych?

Odbierz darmowy eBook, w którym pokaże Ci 15 dobrych oraz 15 złych praktyk, które często zauważam na stronach w branży nieruchomości.

.
jak powinna wyglądać strona dewelopera dla nieruchomości

1100+

Osób zapisanych do newslettera.

30 wskazówek

Dzięki którym usprawnisz swoją stronę internetową

Więcej leadów

Dzięki zastosowaniu się do wskazówek zawartych w eBooku zaczniesz generować więcej zapytań od klientów.

Dla kogo jest ten eBook?

Z tego eBooka dowiesz się na co zwrócić uwagę projektując stronę internetową, która jest nastawiona na sprzedaż nieruchomości.

Znajdziesz w nim 30 wskazówek, które pozwolą Ci krok po kroku wykluczyć słabe punkty Twojej strony internetowej.

Jeżeli pracujesz w dziale sprzedaży lub marketingu w branży nieruchomości to bardzo dobrze trafiłeś/aś!

Relacje to klucz do sukcesu

Od 3 lat aktywnie współpracuje z właścicielami oraz managerami, którzy prowadzą biznes w branży nieruchomości. Pomagam im w generowaniu leadów sprzedażowych oraz optymalizacji działań marketingowych w ich firmach.

Budowanie partnerskich relacji w branży nieruchomości to bardzo ważny element, który wpływa bezpośrednio na wyniki sprzedażowe i marketingowe.

Sprawdź rekomendacje osób, z którymi współpracuje.

dawid martynowski

Dawid Martynowski

Marketing Manager

"Jeden z najlepszych specjalistów jeśli chodzi o reklamy na FB i Google. Jeżeli chcesz sprzedać swój produkt w mediach społecznościowych, warto odezwać się do Łukasza."

juliette atelier

Joanna Kubiak

Właścicielka atelier

"Nie łatwo jest znaleźć tak dobrych specjalistów, którzy potrafią zająć się marketingiem holistycznie. Współpracujemy z Panem Łukaszem już od dłuższego czasu przy realizacji kampanii na Facebooku i Googlu, a także przy pracy nad stroną internetową."

media trust ceo

Bartosz Głowacki

CEO Agencji Media Trust

"Jako agencja Media Trust współpracowaliśmy z Łukaszem, który wspiera nas w zakresie płatnych reklamach – głównie kampanii Facebook Ads oraz Google Ads. Mogę śmiało powiedzieć, że Łukasz to osoba kompetentna, terminowa i bardzo zaangażowana w swoją pracę."

piotr surmacki

Piotr Surmacki

Przedsiębiorca

"Współpracuje z Łukaszem od 5 lat i śmiało mogę powiedzieć, że jest solidnym i profesjonalnym specjalistą w obszarze analityki marketingowej i płatnych reklam Facebook Ads i Google Ads. Zdecydowanie polecam współpracę z Łukaszem."

Kim jestem?

Niezmiennie, od 8 lat fascyjnuje mnie branża marketingu. Śmiało mogę nazwać się specjalistą z bardzo szerokimi umiejętnościami – płatne kampanie Facebook/Google Ads, mailing, copywriting, grafika komputerowa, montaż video oraz tworzenie prostych landing page’y, sklepów internetowych oraz blogów.

Posiadanie szerokich kompetencji w marketingu pozwala mi rozwijać biznesy moich klientów na najwyższym poziomie pod kątem technicznym, strategicznym oraz merytorycznym. 

Nie samym marketingiem człowiek żyje. Od dwóch lat interesuje się rynkiem kryptowalut, aktywnie inwestując w nowe technologie opartę na blockchainie. Oprócz tego latam i nagrywam dronem nieruchomości.

 

Dlaczego warto mi zaufać?

8 lat doświadczenia w marketingu

Autor bloga oraz treści edukacyjnych w obszarze marketingu

10 mln+ wydanego budżetu na kampanie reklamowe

Szerokie kompetencje - płatne kampanie, SEO, Mailing, Ecommerce, grafika komputerowa

łukasz rzeczkowski