Skip to content

Dlaczego warto wybrać hosting w nazwa.pl?

hosting w nazwa.pl

CloudHosting WordPress, czyli dedykowana usługa od nazwa.pl

Planując stworzenie strony WWW w oparciu o CMS WordPress, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego hostingu. Na rynku znajdziemy dziesiątki, jak nie setki ofert serwerów, jednak tylko niektóre są dostosowane do wymogów tego popularnego systemu zarządzania treścią. Wychodząc naprzeciw użytkownikom WordPressa, spółka nazwa.pl stworzyła odrębną usługę CloudHosting WordPress. Dzięki technologii chmury obliczeniowej i licznym dodatkom zapewnia ona nieosiągalną gdzie indziej szybkość działania, bezawaryjność i łatwość w obsłudze. Czym charakteryzuje się to rozwiązanie? Zapraszam do lektury!

 

Hosting w chmurze z CDN

Hosting oferowany przez nazwa.pl jest oparty o technologię chmury obliczeniowej, która sprawia, że każda strona WWW obsługiwana jest jednocześnie przez cały klaster serwerów, a nie pojedynczą maszynę, jak w przypadku tradycyjnego hostingu. Zaletą jest również wykorzystywana konteneryzacja LXC zapewniająca stabilność, wydajność i bezpieczeństwo pracy WordPressa. Każdy użytkownik otrzymuje dostęp do gwarantowanych zasobów mocy 4 vCPU (20 GHz) oraz 8 GB pamięci RAM, co jest bardzo istotne w przypadku stron opartych o nasz CMS. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu wydajnych dysków Intel Optane i procesorów serwerowych Intel Xeon E-2388G, wszystkie strony na hostingu od nazwa.pl działają błyskawicznie.

CloudHostingu daje nam także dostęp do sieci CDN nazwa.pl, której poszczególne węzły zostały zlokalizowane w kluczowych punktach wymiany danych w Polsce, Europie i USA. Rozwiązanie to pozwala przechowywać kopie plików tworzących serwisy WWW w różnych lokalizacjach, bliższych użytkownikom końcowym. Zapewnia to mniejsze obciążenie samego serwera, krótszy czas wczytywania strony i jej wyższą pozycję w wynikach Google.

CDN nazwa.pl to nie jedyny dodatek przyspieszający działanie witryny. Można korzystać również z automatycznej kompresji obrazów na stronach do WebP. Usługa ta sprawia, że grafiki są konwertowane do mniejszego formatu, a ich rozmiar jest automatycznie dostosowywany do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym wczytujemy stronę. Jak wiadomo, im mniejsze grafiki, tym serwis wczytuje się szybciej.

 

Hosting nazwa.pl – Wszystko w jednym miejscu

Korzystając z hostingu nazwa.pl, osoby, które chcą dopiero stworzyć witrynę opartą o WordPress, mają ułatwione zadanie. Oprócz gotowej instalacji każdy użytkownik otrzymuje zintegrowane pakiety wtyczek. Zostały one specjalnie dobrane do każdej kategorii serwisu: bloga, strony WWW, sklepu internetowego oraz galerii. Dużym plusem jest również automatycznie skonfigurowany magazyn danych Redis (1 GB), który przyspiesza działanie WordPressa. Z CloudHosting WordPress Twoja witryna jest gotowa w kilka chwil od aktywacji usługi!

Hosting w nazwa.pl to również ogromny wybór dodatków, które można aktywować w dowolnej chwili. Mowa tu m.in. o kopii zapasowej danych, dodatkowej przestrzeni dyskowej na pliki, zabezpieczeniu 2FA dla kont e-mail czy też dedykowanym adresie IP.

Jakieś pytania? W przypadku serwisu opartego o WordPress łatwy kontakt z providerem to bardzo ważny aspekt. To, co wyróżnia firmę nazwa.pl na tle konkurencji, to profesjonalna całodobowa obsługa techniczna świadczona zarówno przez e-mail, jak i infolinię.

 

Wysoki poziom ochrony

Spółka nazwa.pl działa na rynku od 26 lat. Jako jedna z nielicznych świadczy swoje usługi zgodnie z normą ISO/IEC 27001. Chmura nazwa.pl znajduje się w nowoczesnych Data Center zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Amsterdamie, Madrycie, Waszyngtonie i Seattle. Ochronę stronom zapewnia specjalistyczne Scrubbing Center, które analizując ruchu, zapobiega atakom DDoS, a dzięki takim narzędziom, jak system wykrywania i zapobiegania włamaniom Intrusion Prevention System (IPS) oraz filtry aplikacyjne Web Application Firewall (WAF), doskonale potrafi chronić witryny zbudowane w oparciu o WordPress. Polecam!

Oceń ten artykuł
[Wszystkie 1 Średnia: 5]
konsultacja

Umów się na 15-minutową konsultację

Chcesz zwiekszyć sprzedaż? Twoje reklamy nie sprzedają? Skontaktuj się ze mną!

Poznaj skuteczne metody pozyskania klientów. Pobierz bezpłatny eBook!